GORENJE GG1200E

9.550,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Куќиште: Инокс
Големина на плочите за печење: Скара - стаклокерамика
Контрола на температурата
Останати функции и карактеристики
Едноставно ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 9.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Куќиште: Инокс
Големина на плочите за печење: Скара - стаклокерамика
Контрола на температурата
Останати функции и карактеристики
Едноставно печење
Ниво на печење: 3
Температурни нивоа: 3
Индикатор за температура
Ладни рачки
Работна позиција: Отворена скара
Рачка за носење
Одводен канал за истекување на маслото
Технички карактеристики
Ширина на зоната за печење: 19 cm
Височина на зоната за печење: 31 cm
Боја
Боја: Инокс
Тежина на апаратот: 4,7 кг
Приклучна моќ: 1200 W
EAN Код: 3838942747953

Куќиште Инокс
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи