GORENJE G51104AW

12.550,00 ден.   Спореди


Плоча
Плин
1 мал горач + 1 голем горач + 2 стандардни горачи лево напред: Плински горач 5,5 cm, 1 kW, десно напред: Стандарден горач 7,5 cm, 1,75 kW, лево назад: Стандарден горач 7,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 12.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Плоча
Плин
1 мал горач + 1 голем горач + 2 стандардни горачи лево напред: Плински горач 5,5 cm, 1 kW, десно напред: Стандарден горач 7,5 cm, 1,75 kW, лево назад: Стандарден горач 7,5 cm, 1,75 kW, десно назад: Плински горач 10 cm, 2,7 kW
Рерна
Максимална температура на рерната: 260 °C
Плинска рерна - 53 Литри
Дизајн: Бела боја Ергономски копчиња и рачка
Дизајн: Бела
Употреблив волумен на рерната: 53 Литри
Пропорционален плински греач на рерната
Класична шарка на вратата
Опрема
Облик на копчињата: GP6-30A
Решетка
Плитка алуминиумска тава
Вдлабнати водилки за тави
Сигурносен систем
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Заштитени плински горачи
Чистење
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Технички карактеристики
Тип на плин: G30/30
Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин
Приклучна моќ - плин: 10,2 kW
Максимална површина на тавата за готвење: 1230 cm²
Димензии (Ш x В x Д): 50 × 85 × 60,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 57 × 95 × 71,6 cm
Бруто тежина на апаратот: 37,5 кг
EAN Код: 3838942487712

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи