GORENJE G340UX

6.990,00 ден.   Спореди


Плоча
Плин
Еднорачно електронско палење
1 помошен горач + 1 голем горач напред: Плински горач 4,3 cm, 1 kW, назад: Плински горач 9,7 cm, 3 kW
Тип на решетката за плин: Е...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Плоча
Плин
Еднорачно електронско палење
1 помошен горач + 1 голем горач напред: Плински горач 4,3 cm, 1 kW, назад: Плински горач 9,7 cm, 3 kW
Тип на решетката за плин: Емајлирана
Опрема
Тип на решетката за плин: Емајлирана
Сигурносен систем
Сигурносен уред
Заштитени плински горачи
Технички карактеристики
Тип на плин: G20/20 природен гас
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 4000 W
Димензии (Ш x В x Д): 28,8 × 8,7 × 51 cm
Мерки за вградување: 28,8 × 4,5 × 48 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 37 × 14 × 56 cm
Бруто тежина на апаратот: 5 кг
Нерѓосувачки челик
Вградна шема:
EAN Код: 3838942928611

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи