GORENJE FH-400 W

16.799,00 ден.   Спореди

ФРИЖИДЕР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 380Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КОПЧЕ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 43 DB(A) КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 26 KG/24H ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/130/70 Стандардна гаранција 60 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.799,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ФРИЖИДЕР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 380Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КОПЧЕ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 43 DB(A) КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 26 KG/24H ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/130/70 Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи