GORENJE FH 330W

GORENJE FH 330W

15.350,00 ден.   Спореди

Метална рачка Брзо замрзнување 1 компресор Механичко управување Регулација на температурата Внатрешно осветлување Осветлување: Стандардно на капакот Разладувачка течност :R600 Замрзнувач 2 корпи Преду...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 15.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Метална рачка Брзо замрзнување 1 компресор Механичко управување Регулација на температурата Внатрешно осветлување Осветлување: Стандардно на капакот Разладувачка течност :R600 Замрзнувач 2 корпи Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот Потрошувачка на енергија кВч/24ч:1,15 kWh Потрошувачка на енергија кВч/година:362 Издржливост при прекин на електрична енергија:35 h Димензии (Ш x В x Д):110 × 85 × 70 cm Нето капацитет:325 l Нето капацитет:307 l Капацитет на замрзнување:19 kg/24h Тежина на апаратот:47,5 кг Бруто тежина на апаратот:49,8 кг Бучност:42 dB(A) Димензии на амбалажата (Ш x В x Д):114 × 91 × 76 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи