GORENJE FH-330 W

15.699,00 ден.   Спореди

ФРИЖИДЕР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ 307Л КОПЧЕ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 19 KG/24H НИВО НА БУЧАВОСТ 42 DB(A) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/110/70 Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ФРИЖИДЕР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ 307Л КОПЧЕ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 19 KG/24H НИВО НА БУЧАВОСТ 42 DB(A) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/110/70 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи