GORENJE F3090AW

15.650,00 ден.   Спореди

Вертикален замрзнувач
Категорија на разладувачки апарат: Вертикален замрзнувач
Функции/Управување
Брзо замрзнување
1 компресор
Регулација на температура
Климатска ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 15.650,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вертикален замрзнувач
Категорија на разладувачки апарат: Вертикален замрзнувач
Функции/Управување
Брзо замрзнување
1 компресор
Регулација на температура
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Прилагодливи ногарки
2 фиксни и 2 подесиви ногарки
Уредност/Прегледност
Без декоративен поклопец
Управувачка плоча со регулација на температура
Замрзнувач
2 корпи за смрзната храна
1 корпа за брзо замрзнување
Заштеда/Безбедност
Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура
Лево/десно отварање на врата
Димензии/Дизајн
Енергетска класа: А
Потрошувачка на енергија кВч/година: 227 kWh
Приклучна моќ(V): 220-230 V
Издржливост при прекин на електрична енергија: 19 h
EAN Код: 3838942804854
Бруто капацитет: 106 Литри
Нето капацитет: 86 Литри
Капацитет на замрзнување: 9 kg/24h
Тежина на апаратот: 32 кг
Бруто тежина на апаратот: 34 кг
Бучност: 40 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 50 × 85 × 60 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 54,5 × 90,5 × 68 cm
Тип на апаратот: Самостоен

Бучност 40 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи