GORENJE EM300E

6.550,00 ден.   Спореди

Електрична плоча
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Вграден
Грејни места: напред: 145 mm, 1 kW, нормална, назад: 180 mm, 2 kW, за брзо готвење
Технички о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.550,00 ден.

пред 7 години

Култ http://www.kult.mk/ Детали 6.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електрична плоча
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Вграден
Грејни места: напред: 145 mm, 1 kW, нормална, назад: 180 mm, 2 kW, за брзо готвење
Технички особини/Димензии
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 3000 W max
Димензии (Ш x В x Д): 28,8 × 4,5 × 51 cm
Мерки за вградување: 26,8 × 7 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 34,5 × 12 × 57 cm
Бруто тежина на апаратот: 5,6 кг
EAN Код: 3838942223228
Вградна шема:

Тип на апаратот Вграден
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи