GORENJE ECT680ORA

20.150,00 ден.   Спореди

Gorenje Ora-Ïto
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тајмер
StopGo (пауза)
Одржување на топлина
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 20.150,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Ora-Ïto
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тајмер
StopGo (пауза)
Одржување на топлина
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Закосен раб
4 Hi-light грејни места лево напред: Грејна површина со три димензии 21/17,5/12 cm, 2,3 kW, десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, десно назад: Елипсеста грејна површина 26,5×17 cm, 2,4 kW
Сигурносен систем
StopGo (пауза)
Можност за заклучување
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 230 V
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 5,4 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 5 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 14,5 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 9,2 кг
Дизајн: Црна
Вградна шема:
Приклучна моќ: 7100 W
EAN Код: 3838942525810
Вградна шема:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи