GORENJE ECT680KRB

17.990,00 ден.   Спореди

Gorenje designed by Karim Rashid
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тајмер
StopGo (пауза)
Одржување на топлина
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje designed by Karim Rashid
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тајмер
StopGo (пауза)
Одржување на топлина
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Алуминиумски раб
2 нормални + 1 тројна + 1 проширена зона за готвење лево напред: Тројна зона за готвење 21/17,5/12 cm, 2,3 kW, десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, десно назад: Дијаметар 26,5×17 cm, 2,4 kW
Сигурносен систем
StopGo (пауза)
Можност за заклучување
Заштита од деца
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 230 V
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 5,1 × 51,4 cm
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 55,8-56 × 6,7 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71,5 × 14,5 × 62 cm
Бруто тежина на апаратот: 8,5 кг
Дизајн/Боја: Црна
Приклучна моќ: 7100 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи