GORENJE ECT680KR

23.790,00 ден.   Спореди

Електрична плоча
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тип на апаратот: Вграден
StopGo (пауза)
Одржување на топлина
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 23.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електрична плоча
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тип на апаратот: Вграден
StopGo (пауза)
Одржување на топлина
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Тајмер
Алуминиумски раб
Грејни места: лево напред: 210/175/120 mm, 2,3 kW, Hi-light грејач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 265×170 mm, 2,4 kW, Hi-light грејач
Сигурносен систем
StopGo (пауза)
Можност за заклучување
Сигнализација на преостаната топлина
Технички особини/Димензии
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 7100 W max
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 5,5 × 51,4 cm
Мерки за вградување: 56 × 5 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 17 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 8,5 кг
EAN Код: 3838942625732
Вградна шема:

Тип на апаратот Вграден
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи