GORENJE ECT330KR

12.790,00 ден.   Спореди

Gorenje designed by Karim Rashid
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Ино...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 12.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje designed by Karim Rashid
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Иноксна рамка
1 HiLight грејна зона + 1 HiLight дупла грејна зона напред: Круг 18/12 cm, 1,7 kW, назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW
Сигурносен систем
Сигурносен уред
Можност за заклучување
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 230 V
Димензии (Ш x В x Д): 30 × 6,6 × 51 cm
Мерки за вградување: 27,5 × 6,2 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 38 × 14 × 58 cm
Бруто тежина на апаратот: 4,5 кг
Дизајн: Бела боја
Вградна шема:
EAN Код: 3838942791420
Вградна шема:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи