GORENJE ECT310CSC

9.990,00 ден.   Спореди


Плоча
Стаклокерамичка плоча
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Закосен раб од предната страна
2 (Hi-Light...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Плоча
Стаклокерамичка плоча
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Закосен раб од предната страна
2 (Hi-Light) зони за готвење напред: Круг (hi-light) 18 cm, 1,8 kW, назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW
Сигурносен систем
Можност за заклучување
Заштита од деца
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 230 V
Димензии (Ш x В x Д): 30 × 6,6 × 51 cm
Мерки за вградување: 27,5 × 6,2 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 38 × 14 × 58 cm
Бруто тежина на апаратот: 4,9 кг
Дизајн: Црна
Вградна шема:
Приклучна моќ: 3000 W
EAN Код: 3838942767692

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи