GORENJE ECT-6SY2B

16.499,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИКА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ТАЈМЕР STOPGO-ФУНКЦИЈА ЗА СИГУРНОСТ STAYWARM-ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 70C BOILCONTROL TOUCH CONTROL ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 60/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИКА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ТАЈМЕР STOPGO-ФУНКЦИЈА ЗА СИГУРНОСТ STAYWARM-ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 70C BOILCONTROL TOUCH CONTROL ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 60/5.4/51 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи