GORENJE ECT 620АX

GORENJE ECT 620АX

15.360,00 ден.   Спореди

Стаклокерамичка плоча Тип на апаратот: Вграден Боја: Црна Сензорско управување на допир Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување Тајмер Инокс рамка грејни места: -лево напред: 21...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 15.360,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стаклокерамичка плоча Тип на апаратот: Вграден Боја: Црна Сензорско управување на допир Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување Тајмер Инокс рамка грејни места: -лево напред: 210/120 mm, 2,2 kW, Hi-light грејач, -десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, -лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, -десно назад: 170×265 mm, 2,4 kW, Hi-light грејач Двојно застаклена компактна врата Сигурносен уред Можност за заклучување Сигнализација на преостаната топлина Приклучна моќ: 7 kW Димензии (Ш x В x Д): 60 × 6,2 × 51 cm Мерки за вградување: 56 × 5,5 × 49 cm Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 14,5 × 63,5 cm Бруто тежина на апаратот: 8,5 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи