GORENJE ECT 610 - ORA

16.990,00 ден.   Спореди

Gorenje Ora-Ïto
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Закосен раб
4 Hi-light греј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Ora-Ïto
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Сензорско управување на допир
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Закосен раб
4 Hi-light грејни места лево напред: Круг (hi-light) 21 cm, 2,3 kW, десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1,8 kW
Сигурносен систем
Можност за заклучување
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 230 V
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 5,4 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 5 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 14,5 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 8,4 кг
Дизајн: Црна
Вградна шема:
Приклучна моќ: 6500 W
EAN Код: 3838942525803
Вградна шема:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи