Gorenje ECT 61 SC

Gorenje ECT 61 SC

8.800,00 ден.   Спореди

Gorenje ECT 61 SC, Стаклокерамичка вградна плотна , Црна боја, Сензорско управување на допир, лево напред: 210 mm, 2,3 kW, Hi-light грејач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 14...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.800,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje ECT 61 SC, Стаклокерамичка вградна плотна , Црна боја, Сензорско управување на допир, лево напред: 210 mm, 2,3 kW, Hi-light грејач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 180 mm, 1,8 kW, Hi-light грејач, Брусен раб на плочата, Boil Control заштита од претекување, Childlock заштита од деца, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 504 x 510 mm (60cm )

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи