GORENJE ECK63CLB

14.790,00 ден.   Спореди

Classico
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Иноксна рамка
4 Hi-light грејни места лево напред: Двојна грејна површина 21/12 cm, 2,2 kW, десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 14.790,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Classico
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Иноксна рамка
4 Hi-light грејни места лево напред: Двојна грејна површина 21/12 cm, 2,2 kW, десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1,8 kW
Опрема
Сигурносен систем
Сигнализација на преостаната топлина
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 6400 W
Димензии (Ш x В x Д): 59,4 × 9,2 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 6,2 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 14,5 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 8,6 кг
Црна
EAN Код: 3838942933707

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи