GORENJE EC610SC

10.550,00 ден.   Спореди

Essential линија
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Брусен раб на плочата
4 Hi-light грејни места лево напред: Круг (hi-light) 21 cm, 2,1 kW, десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 10.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
Плоча
Стаклокерамичка плоча
Брусен раб на плочата
4 Hi-light грејни места лево напред: Круг (hi-light) 21 cm, 2,1 kW, десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1,7 kW
Технички карактеристики
Приклучна моќ(V): 230 V
Димензии (Ш x В x Д): 59,5 × 9,2 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 6,2 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 14,5 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 8,3 кг
Дизајн: Црна
Вградна шема:
Приклучна моќ: 6200 W
EAN Код: 3838942005251

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи