GORENJE EC 610 SC

GORENJE EC 610 SC

10.550,00 ден.   Спореди

Стаклокерамичка плоча Essential линија Тип на апаратот: Вграден Боја: Црна Брусен раб на плочатa грејни места: 4 Hi-light грејни места -лево напред: Круг (hi-light) 21 cm, 2,1 kW -десно напред: Круг (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 10.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стаклокерамичка плоча Essential линија Тип на апаратот: Вграден Боја: Црна Брусен раб на плочатa грејни места: 4 Hi-light грејни места -лево напред: Круг (hi-light) 21 cm, 2,1 kW -десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, -лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW, -десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1,7 kW Приклучна моќ: 6,2 kW Димензии (Ш x В x Д): 59,5 × 9,2 × 51 cm Мерки за вградување: 56 × 6,2 × 49 cm Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 14,5 × 63,5 cm Бруто тежина на апаратот: 8,3 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи