GORENJE E63102BW

15.490,00 ден.   Спореди

Шпорет
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Самостоен
Грејни места: лево напред: 180 mm, 2 kW, за брзо готвење, десно напред: 145 mm, 1,5 kW, за брзо готвење, ле...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 15.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шпорет
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Самостоен
Грејни места: лево напред: 180 mm, 2 kW, за брзо готвење, десно напред: 145 mm, 1,5 kW, за брзо готвење, лево назад: 145 mm, 1 kW, нормална, десно назад: 180 mm, 1,5 kW, нормална
Бела
Рерна
Конвенционална рерна - 65 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Бела боја Ергономски копчиња и рачка Врата која се вади EcoClean емајл во внатрешноста на рерната
Тип на управување: Механичко управување
Употреблив волумен на рерната: 65 Литри
Вариабилен грил
конвенционално греење - горен и долен грејач, Долен грејач, Горен грејач, Мал инфра грејач, Инфра греач - голем
Одвод на топлиот воздух од рерната (назад)
Боја на рачката: BK070
Опрема
Решетка
Длабока емајлирана тава
Вдлабнати водилки за тави
Сигурносен систем
Двојно застаклена компактна врата(T<85⁰C)
Чистење
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Технички особини/Димензии
Приклучна моќ(V): 230 V
Потрошувачка на енергија: 0,87 kWh
Приклучна моќ: 8700 W max
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 60 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 67,6 × 95 × 71,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 44,6 кг
EAN Код: 3838942600708

Бучност 33 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи