GORENJE E61102AW

13.376,00 ден.   Спореди

Шпорет
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Самостоен
Грејни места: лево напред: 220 mm, 2 kW, нормална рингла со временски ограничувач, десно напред: 145 mm, 1 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 13.376,00 ден.

пред 4 години

Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 13.450,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шпорет
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Самостоен
Грејни места: лево напред: 220 mm, 2 kW, нормална рингла со временски ограничувач, десно напред: 145 mm, 1 kW, нормална, лево назад: 145 mm, 1 kW, нормална, десно назад: 180 mm, 2 kW, за брзо готвење
Бела
Рерна
Конвенционална рерна - 67 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Бела Ергономски копчиња и рачка Едноставно деллива врата на рерната EcoClean емајл во внатрешноста на рерната
Рамна површина на вратата од рерната
Тип на управување: Механичко управување
Употреблив волумен на рерната: 67 Литри
конвенционално греење - горен и долен грејач, Долен грејач, Горен грејач
Одвод на топлиот воздух од рерната (назад)
Боја на рачката: Бела
Опрема
Решетка
Длабока емајлирана тава
Вдлабнати водилки за тави
Сигурносен систем
Двојно застаклена компактна врата(T<85⁰C)
Чистење
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Технички особини/Димензии
Приклучна моќ(V): 230 V
Потрошувачка на енергија: 0,87 kWh
Приклучна моќ: 8200 W
Конвенционална: 51,5 мин.
Бучност: 33 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 60 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 67,6 × 95 × 71,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 44,4 кг
EAN Код: 3838942600692
Тип на апаратот: Самостоен

Бучност 33 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи