GORENJE E51102AW

12.115,00 ден.   Спореди

Шпорет
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Самостоен
Грејни места: лево напред: 180 mm, 2 kW, за брзо готвење, десно напред: 145 mm, 1 kW, нормална, лево назад:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 12.115,00 ден.

пред 4 години

Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 12.190,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шпорет
Плоча
Електрична плоча за готвење
Тип на апаратот: Самостоен
Грејни места: лево напред: 180 mm, 2 kW, за брзо готвење, десно напред: 145 mm, 1 kW, нормална, лево назад: 145 mm, 1 kW, нормална, десно назад: 180 mm, 1,5 kW, нормална рингла со временски ограничувач
Бела
Рерна
Конвенционална - 49 Литри
Дизајн: Бела Ергономски копчиња и рачка Врата која се вади EcoClean емајл во внатрешноста на рерната
Тип на управување: Механичко управување
Употреблив волумен на рерната: 49 Литри
конвенционално греење - горен и долен грејач, Долен грејач, Горен грејач
Одвод на топлиот воздух од рерната (назад)
Боја на рачката: Бела
Опрема
Решетка
Длабока емајлирана тава
Вдлабнати водилки за тави
Сигурносен систем
Двојно застаклена компактна врата(T<85⁰C)
Чистење
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Технички особини/Димензии
Приклучна моќ(V): 230/400 V
Потрошувачка на енергија: 0,94 kWh
Приклучна моќ: 7400 W max
Конвенционална: 54,9 мин.
Максимална површина на тавата за готвење: 1230 cm²
Димензии (Ш x В x Д): 50 × 85 × 60,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 57 × 95 × 71,6 cm
Бруто тежина на апаратот: 38,5 кг
EAN Код: 3838942487514

Тип на апаратот Самостоен
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи