GORENJE E-51102 AW

12.499,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 49Л ЕНЕРГЕТСКА КАЛАСА Б ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА ОД РЕРНАТА 5 ПРОГРАМИ НА ГОТВЕЊЕ ВО РЕРНАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/60 Станда...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 12.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 49Л ЕНЕРГЕТСКА КАЛАСА Б ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА ОД РЕРНАТА 5 ПРОГРАМИ НА ГОТВЕЊЕ ВО РЕРНАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/60 Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи