GORENJE DU612E

5.350,00 ден.   Спореди

Кујнски аспиратор
инокс со лакирани делови
Инокс
Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.350,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски аспиратор
инокс со лакирани делови
Инокс
Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управување
Индикатор за работа
обично: 1 × 28 W max
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 1
Пречник на одводното црево: 12 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 1
Дополнителна опрема
Јаглен филтер: 646779
Технички особини/Димензии
Пречник на одводното црево: 12 cm
Јачина на моторот: 120 W max
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 175 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 160 m³/h
Бучност: 61 dB(A)
Димензии: 59,9 × 50,7 cm
Ширина: 599 mm
Висина (аспиратор без оџак): 13 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 18 × 61,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 7,1 кг
EAN Код: 3838942186530

Бучност 61 dB(A)
Начин на управување Механичко
Управување Преклопник
Број на мотори 1
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 1
Пречник на одводното црево 12 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи