GORENJE DT6SYB

16.990,00 ден.   Спореди

Кујнски аспиратор
Лакирана површина
Алуминиум
Одвод: Лакиран метал
Боја на декоративниот оџак: Алуминиум
Начин на поставување: Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
Изд...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски аспиратор
Лакирана површина
Алуминиум
Одвод: Лакиран метал
Боја на декоративниот оџак: Алуминиум
Начин на поставување: Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Копче - simplicity
Механичко управување
Стандардна
Халогенско осветлување: 2 × 20 W max
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 1
Пречник на одводното црево: 15 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Дополнителна опрема
Јаглен филтер: 273828
Технички особини/Димензии
Пречник на одводното црево: 15 cm
Висина на турбината: 27,8 cm
Јачина на моторот: 170 W max
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 680 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 420 m³/h
Бучност: 62 dB(A)
Димензии: 59,8 × 45,4 cm
Ширина: 598 mm
Висина (аспиратор без оџак): 10 cm
Висина на оџакот: 65,8 / 118,8 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 68 × 57 × 43,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 18,61 кг
EAN Код: 3838942609718

Бучност 62 dB(A)
Ширина 598 mm
Тип на апаратот Самостоен
Начин на управување Механичко
Број на мотори 1
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 2
Куќиште Лакирана површина
Одвод Лакиран метал
Пречник на одводното црево 15 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи