GORENJE DT6SY2B

15.859,00 ден.   Спореди

Simplicity 2
Куќиште: Лакирана површина
Црна
Одвод: Инокс
Боја на декоративниот оџак: Инокс
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: К...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 15.859,00 ден.

пред 5 години

Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 16.350,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Simplicity 2
Куќиште: Лакирана површина
Црна
Одвод: Инокс
Боја на декоративниот оџак: Инокс
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Копче - simplicity
Механичко управување
Стандардна
Халогенско осветлување: 2 × 20 W
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 1
Пречник на одводното црево: 15 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Метален филтер: 419740
Јаглен филтер: 428642
Технички карактеристики
Пречник на одводното црево: 15 cm
Висина на турбината: 34,9 cm
Јачина на моторот: 200 W
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 618 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 572 m³/h
Бучност: 65 dB(A)
Димензии: 60 × 43,5 cm
Ширина: 600 mm
Висина (аспиратор без оџак): 9,5 cm
Висина на оџакот: 48,5 / 95,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 72 × 55 × 46 cm
Бруто тежина на апаратот: 15,7 кг
EAN Код: 3838942933455

Бучност 65 dB(A)
Ширина 600 mm
Број на мотори 1
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 2
Куќиште Лакирана површина
Одвод Инокс
Пречник на одводното црево 15 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи