GORENJE DL610SR

5.150,00 ден.   Спореди

Кујнски аспиратор
Лакирана површина
Метална
Начин на поставување: Интегриран кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управување
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.150,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски аспиратор
Лакирана површина
Метална
Начин на поставување: Интегриран кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управување
Халогенско осветлување: 2 × 28 W max
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 2
Пречник на одводното црево: 12 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Метален филтер: 507644
Дополнителна опрема
Јаглен филтер: 646780
Технички особини/Димензии
Пречник на одводното црево: 12 cm
Висина на турбината: 13,9 cm
Јачина на моторот: 240 W max
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 297 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 207 m³/h
Бучност: 69 dB(A)
Димензии: 52,4 × 28,9 cm
Ширина: 524 mm
Висина (аспиратор без оџак): 14,8 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 20 × 34,5 × 59 cm
Бруто тежина на апаратот: 6,4 кг
EAN Код: 3838942174667
Вградна шема:

Бучност 69 dB(A)
Ширина 524 mm
Начин на управување Механичко
Управување Преклопник
Број на мотори 2
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 2
Куќиште Лакирана површина
Пречник на одводното црево 12 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи