GORENJE DK9315X

8.250,00 ден.   Спореди

Кујнски аспиратор
Инокс
Инокс
Одвод: Инокс
Боја на декоративниот оџак: Инокс
Начин на поставување: Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 8.250,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски аспиратор
Инокс
Инокс
Одвод: Инокс
Боја на декоративниот оџак: Инокс
Начин на поставување: Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Копче
Механичко управување
Стандардна
Халогенско осветлување: 2 × 28 W max
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 1
Пречник на одводното црево: 15 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 3
Филтер за маснотии кој се мие
Дополнителна опрема
Јаглен филтер: 295510
Технички особини/Димензии
Пречник на одводното црево: 15 cm
Висина на турбината: 21,8 cm
Јачина на моторот: 120 W max
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 372 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 250 m³/h
Бучност: 59 dB(A)
Димензии: 89,8 × 45 cm
Ширина: 898 mm
Висина (аспиратор без оџак): 19,7 cm
Висина на оџакот: 73,9 / 106,1 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 97 × 57 × 32 cm
Бруто тежина на апаратот: 11,27 кг
EAN Код: 3838942653797
Вградна шема:

Бучност 59 dB(A)
Ширина 898 mm
Тип на апаратот Самостоен
Начин на управување Механичко
Управување Копче
Број на мотори 1
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 3
Куќиште Инокс
Одвод Инокс
Пречник на одводното црево 15 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи