GORENJE DFG602-ORA-S

8.950,00 ден.   Спореди

Кујнски аспиратор
Лакирана површина
Црна
Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управување
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 8.950,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски аспиратор
Лакирана површина
Црна
Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управување
Халогенско осветлување: 2 × 28 W max
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 4
Број на мотори: 2
Пречник на одводното црево: 11,9 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Метален филтер: 509572
Дополнителна опрема
Јаглен филтер: 646783
Технички особини/Димензии
Пречник на одводното црево: 11,9 cm
Висина на турбината: 39,5 cm
Јачина на моторот: 240 W max
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 410 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 279 m³/h
Бучност: 61 dB(A)
Димензии: 59,8 × 26,5 cm
Ширина: 598 mm
Висина (аспиратор без оџак): 39,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 70 × 52 × 40 cm
Бруто тежина на апаратот: 13,5 кг
EAN Код: 3838942374814
Вградна шема:

Бучност 61 dB(A)
Ширина 598 mm
Начин на управување Механичко
Управување Преклопник
Број на мотори 2
Број на степени на вентилаторот 4
Број на филтри 2
Куќиште Лакирана површина
Пречник на одводното црево 11,9 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи