GORENJE DF6116E

5.005,00 ден.   Спореди

Кујнски аспиратор
Инокс
Сива
Начин на поставување: Вграден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управување
Халогенско осветлу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 5.005,00 ден.

пред 4 години

Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 5.160,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кујнски аспиратор
Инокс
Сива
Начин на поставување: Вграден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување: Преклопник
Механичко управување
Халогенско осветлување: 2 × 28 W max
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 2
Пречник на одводното црево: 12 cm
Дополнителна опрема
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Метален филтер: 194499
Дополнителна опрема
Јаглен филтер: 646780
Технички особини/Димензии
Пречник на одводното црево: 12 cm
Висина на турбината: 17,3 cm
Јачина на моторот: 250 W max
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 391 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 316 m³/h
Бучност: 69 dB(A)
Димензии: 59,8 × 29,5 cm
Ширина: 598 mm
Висина (аспиратор без оџак): 17,3 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 66 × 22,5 × 38 cm
Бруто тежина на апаратот: 9,3 кг
EAN Код: 3838942407970
Вградна шема:

Бучност 69 dB(A)
Ширина 598 mm
Тип на апаратот Вграден
Начин на управување Механичко
Управување Преклопник
Број на мотори 2
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 2
Куќиште Инокс
Пречник на одводното црево 12 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи