Gorenje DF 6315 W

Gorenje DF 6315 W

3.990,00 ден.   Спореди

Gorenje DF 6315 W, Вграден Аспиратор (Телескопски), Бела боја, Број на филтри: 1 ,Метален филтер, Филтер за маснотии кој се мие, Број на степени на вентилаторот: 3, Максимален проток на воздух при изд...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje DF 6315 W, Вграден Аспиратор (Телескопски), Бела боја, Број на филтри: 1 ,Метален филтер, Филтер за маснотии кој се мие, Број на степени на вентилаторот: 3, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 250 m3/h, Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 145 m3/h, Јачина на моторот: 100 W, Халогенско осветлување: 1x28 W, Пречник на одводното црево: 125 mm, Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент, Димензии: 598x325 x 180mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи