GORENJE DF-6115W/6315W

4.399,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР 1 МОТОР 120W МОЌНОСТ КАПАЦИТЕТ 225 М3/Ч 3 НИВОА НА РЕГУЛАЦИЈА ДИМЕНЗИИ Ш X Д - 60 X 30 Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР 1 МОТОР 120W МОЌНОСТ КАПАЦИТЕТ 225 М3/Ч 3 НИВОА НА РЕГУЛАЦИЈА ДИМЕНЗИИ Ш X Д - 60 X 30 Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи