GORENJE D624BL

20.490,00 ден.   Спореди


Управување
Електричен
Сервисна дијагностика
Одложен старт: Одложен старт 24 часа
Персонализирани подесувања на сите програми
Програми
Сензорско и временско с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 20.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Управување
Електричен
Сервисна дијагностика
Одложен старт: Одложен старт 24 часа
Персонализирани подесувања на сите програми
Програми
Сензорско и временско сушење
SensoCare прилагоден начин на сушење
Mix
Волна
Синтетика: 2 степени на влажност
Памук: 4 степени на влажност
Осетливи алишта: SensoCare
Функции
Намалување на температурата
Систем против туткање
Број на степени на влажност - памук: 4
Ладење (10 мин.)
AutoDrain - можност за директен одвод на кондензатот
Особини
Дизајн: Бело
Волумен на барабанот: 117 Литри
Собирач (резервоар) на вода: 4,2 Литри
Врата: 35 cm
Агол на отварање на вратата: 180 °
реверзибилно движење на барабанот
Сензор на влажност
Вакумски ногарки
Опрема
Едноставно чистење на филтерот
Безбедносни системи
Автоматско исклучување при отворена врата
Сигнал за полн сад за кондензатот
Систем против туткање
Технички особини/Димензии
Енергетска класа: B
Капацитет: 6 кг
Потрошувачка на енергија кВч/година: 442 kWh
Потрошувачка на енергија: 3,73 kWh
Време на сушење: 105 мин.
Бучност: 65 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 60 cm
Тежина на апаратот: 38 кг
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 91,5 × 68,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 40 кг
EAN Код: 3838942748806
Тип на апаратот: Самостоен

Енергетска класа B
Бучност 65 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Волумен на барабанот 117 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка