GORENJE D 744 BJ

GORENJE D 744 BJ

22.490,00 ден.   Спореди

Програматор:Електронски програматор ЛЕД дисплеј Сервисна дијагностика Заклучување-заштита од деца(CDP) Звучен сигнал Персонализирани подесувања на сите програми Сензорско и временско сушење SensoCare ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 22.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Програматор:Електронски програматор ЛЕД дисплеј Сервисна дијагностика Заклучување-заштита од деца(CDP) Звучен сигнал Персонализирани подесувања на сите програми Сензорско и временско сушење SensoCare прилагоден начин на сушење Mix Волна Синтетика 1 степен на влажност Памук 4 степени на влажност Намалување на температурата Систем против туткање AutoDrain - можност за директен одвод на кондензатот Дизајн: Бела Волумен на барабанот:117 l Собирач (резервоар) на вода: 4,95l Врата: 35 cm Агол на отварање на вратата: 180 ° реверзибилно движење на барабанот Сензор на влажност Вакумски ногарки FiltrationSupreme Автоматско исклучување при отворена врата Сигнал за полн сад за кондензатот Систем против туткање Енергетска класа: B Капацитет на полнење: 7 кг Потрошувачка на енергија: 4,21 kWh Време на сушење: 120 мин. Бучност: 65 dB(A)re 1 pW Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 60 cm Teжина на апаратот: 38 кг Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 91,5 × 68,5 cm Бруто тежина на апаратот: 40 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка