GORENJE D 724 BL

GORENJE D 724 BL

20.490,00 ден.   Спореди

Електронски програматор Сервисна дијагностика 15 програми Персонализирани подесувања на сите програми Сензорско и временско сушење Senso care прилагоден начин на сушење Mix Синтетика :Senso care Памук...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 20.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор Сервисна дијагностика 15 програми Персонализирани подесувања на сите програми Сензорско и временско сушење Senso care прилагоден начин на сушење Mix Синтетика :Senso care Памук 4 степени на влажност Намалување на температурата Систем против туткање Дизајн: Бело Галванизирано куќиште Волумен на барабанот:117 l Волумен на резервоарот за вода : 4,95l Врата: 35 cm Агол на отварање на вратата: 180 ° Реверзибилно движење на барабанот Сензор на влажност Вакумски ногарки Опрема : FiltrationSupreme Сигнал за полн сад на кондензаторот Автоматско исклучување при отворена врата Систем против туткање Капацитет на полнење:7 кг Потрошувачка на енергија: 4,21 kWh Време на сушење:120 мин. Бучност: 64 dB(A) Димензии (Ш x В x Д):60 × 85 × 60 cm Тежина на апаратот: 38 кг Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 64 × 91,5 × 68,5 cm Бруто тежина на апаратот: 40 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка