GORENJE D 622 CM

GORENJE D 622 CM

15.390,00 ден.   Спореди

Програматор:Eлектронски 15 програми Енергетска класа C Сервисна електроника Персонализирани подесувања на сите програми Сензорско и временско сушење Senso care прилагоден начин на сушење Mix Волна Син...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 15.390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Програматор:Eлектронски 15 програми Енергетска класа C Сервисна електроника Персонализирани подесувања на сите програми Сензорско и временско сушење Senso care прилагоден начин на сушење Mix Волна Синтетика : 2 степени на влажност Памук: 4 степени на влажност Намалување на температурата Систем против туткање Дизајн: Бело Волумен на барабанот:117 l Врата: 35 cm Агол на отворање на вратата 180 ° Одвод на воздух назад лево реверзибилно движење на бубањот Сензор на влажност Опрема : FiltrationSupreme Автоматско исклучување при отворена врата Капацитет на полнење:6 кг Потрошувачка на енергија:3,56 kWh Време на сушење:95 мин. Бучност:64 dB(A) Димензии (Ш x В x Д):60 × 85 × 60 cm Тежина на апаратот:33 кг Димензии на амбалажата (Ш x В x Д):64 × 91,5 × 68,5 cm Бруто тежина на апаратот:35 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка