GORENJE CJ90E

2.190,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 85 W
Систем против капење
Останати функции и карактеристики
Материјал: Инокс
Тип: Притискање
Мрежест фил...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.190,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 85 W
Систем против капење
Останати функции и карактеристики
Материјал: Инокс
Тип: Притискање
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Систем против капење
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење
Куќиште: Инокс
Приклучок и додатна опрема
Број на наставки за цедење: 2
Технички карактеристики
Максимална јачина на моторот: 85 W
Тип: Притискање
Боја
Боја: Инокс
Тежина на апаратот: 1,8 кг
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 23,5 × 28,5 × 23,5 cm
EAN Код: 3838942997235

Куќиште Инокс
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи