GORENJE CJ40W

1.190,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 50 W
Реверзибилно работење (обратно движење)
Останати функции и карактеристики
Материјал: Пластика
Тип: Притис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 1.190,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Максимална јачина на моторот: 50 W
Реверзибилно работење (обратно движење)
Останати функции и карактеристики
Материјал: Пластика
Тип: Притискање
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење
Куќиште: Метално куќиште
Приклучок и додатна опрема
Број на наставки за цедење: 2
Технички карактеристики
Максимална јачина на моторот: 50 W
Тип: Притискање
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 0,9 кг
Димензии (Ш x В x Д): 16,5 × 21 × 16,5 cm
EAN Код: 3838942997228

Куќиште Метално куќиште
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи