GORENJE BSM 600 W

1.999,00 ден.   Спореди

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 250W ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 0,6 Л. ГУМЕНИ НОГАРКИ ТИВКО РАБОТЕЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 250W ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 0,6 Л. ГУМЕНИ НОГАРКИ ТИВКО РАБОТЕЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка