GORENJE BOP637E20XG

26.990,00 ден.   Спореди

Essential линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
IconLed
Механичко управување
Мултифункционална рерна - 65 Литри Најголема употреблива п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
IconLed
Механичко управување
Мултифункционална рерна - 65 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Челна плоча од стакло и инокс Ергономски копчиња и рачка Push&Pull копчиња
Дизајн: Боја - Инокс
Рамна површина на вратата од рерната
Употреблив волумен на рерната: 65 Литри
Осветлување
GentleClose меко затворање на вратата
Боја на рачката: Боја - Инокс
Опрема
Облик на копчињата: Eргономски копчиња
Решетка
Длабока емајлирана тава
Плиток плех за печење
Телескопска водилка
Сигурносен систем
Четирикратно застаклена врата со двоен дефлектор на топлина
Динамичко ладење на фурната ДЦС+
Технички карактеристики
Моќност на инфра грејачот: 2700 W
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Потрошувачка на енергија: 0,92 kWh
Потрошувачка на енергија: 0,87 kWh
Конвенционална: 51,5 мин.
Мултифункционална рерна: 49,3 мин.
Приклучен кабел
Максимална површина на тавата за готвење: 1316 cm²
Бучност: 47 dB(A)re 1 pW
Димензии (Ш x В x Д): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56,4-56,8 × 58,3-60 × 55 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот: 41 кг
Вградна шема:
Приклучна моќ: 3300 W
EAN Код: 3838942005299
Вградна шема:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи