GORENJE BO8KRB

32.890,00 ден.   Спореди

Gorenje designed by Karim Rashid
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
Електронски модул со однапред изготвени програми
Електронск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 32.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje designed by Karim Rashid
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
Електронски модул со однапред изготвени програми
Електронско управување
Мултифункционална рерна - 67 Литри SiperSize - Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн/Боја: Црна
Рамна површина на вратата од рерната
Употреблив волумен на рерната: 67 Литри
Горен инфра грејач на преклоп
Варијабилен грил
конвенционално греење - горен и долен грејач, Кружен грејач со вентилатор, Вентилатор, Долен грејач со вентилатор, Долен грејач, тркалезен грејач и вентилатор, Брзо загревање на рерната, Мал инфра грејач, Инфра греач - голем, Инфа греач и вентилатор - голем, WarmPlate-Загревање на садовите, Самочистење со вода
Осветлување
GentleClose- Нежно затварање на вратата
Стаклен сад за печење
Опрема
Решетка
Стаклен сад за печење
Рачка за пренос на тава
Иноксен филтер за маснотии
Водилки за тави: Телескопски водилки на 3 нивоа со делумно извлекување
1 длабока емајлирана тава за печење
1 плитка емајлирана тава за печење
Сигурносен систем
Тројно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CoolDoor)
Механичко заклучување на вратата
Дополнително динамичко ладење на рерната DC+
Чистење
AquaClean
Горен инфра грејач на преклоп
Технички карактеристики
Моќност на инфра грејачот: 2700 W
Приклучна моќ(V): 230 V
Потрошувачка на енергија: 0,92 kWh
Потрошувачка на енергија: 0,85 kWh
Конвенционална: 51,5 мин.
Мултифункционална рерна: 49,3 мин.
Приклучен кабел
Максимална површина на тавата за готвење: 1316 cm²
Бучност: 47 dB(A)re 1 pW
Димензии (Ш x В x Д): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56-56,8 × 58,3-60 × 55 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот: 39,7 кг
Вградна шема:
Приклучна моќ: 3300 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи