GORENJE BO789S40X

34.990,00 ден.   Спореди

Superior линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
ProCook
Електронско управување
Мултифункционална рерна - 75 Литри Најголема употреблива ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 34.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Superior линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
ProCook
Електронско управување
Мултифункционална рерна - 75 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Челна плоча од стакло и инокс Ергономски копчиња и рачка
Дизајн: Боја - Инокс
Рамна површина на вратата од рерната
Употреблив волумен на рерната: 75 Литри
Горен инфра грејач на преклоп
Двострано осветлување
GentleClose меко затворање на вратата
Боја на рачката: Боја - Инокс
Опрема
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Решетка
Длабока емајлирана тава
Плиток плех за печење
Телескопски водилки на 3 нивоа
Термосонда за месо
Сигурносен систем
Тројно застаклена врата на рерната со двоен дефлектор (UltraCoolDoor)
Динамичко ладење на фурната ДЦС+
Чистење
Горен инфра грејач на преклоп
Технички карактеристики
Моќност на инфра грејачот: 2700 W
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Потрошувачка на енергија: 0,94 kWh
Потрошувачка на енергија: 0,85 kWh
Конвенционална: 46,2 мин.
Мултифункционална рерна: 42,5 мин.
Приклучен кабел
Бучност: 47 dB(A)re 1 pW
Димензии (Ш x В x Д): 59,5 × 59,5 × 54,6 cm
Мерки за вградување: 56 × 59 × 55 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот: 44,1 кг
Приклучна моќ: 3400 W
EAN Код: 3838942012495

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи