GORENJE BO71SY2W

18.032,00 ден.   Спореди

Simplicity 2
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
Механичко управување
Мултифункционална рерна - 65 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: Hom...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 18.032,00 ден.

пред 4 години

Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 18.290,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Simplicity 2
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
Механичко управување
Мултифункционална рерна - 65 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Стаклена контролна плоча Ергономски копчиња и рачка Едноставно деллива врата на рерната EcoClean емајл во внатрешноста на рерната
Бела
Рамна површина на вратата од рерната
Употреблив волумен на рерната: 65 Литри
Вариабилен грил
конвенционално греење - горен и долен грејач, Кружен грејач со вентилатор, Вентилатор, Долен грејач со вентилатор, Долен грејач, тркалезен грејач и вентилатор, Мал инфра грејач, Инфра греач - голем, Инфа греач и вентилатор - голем, Самочистење со вода
Светло од горе
Класична шарка на вратата
Боја на рачката: InoxLook
Опрема
Решетка
Длабока емајлирана тава
Плиток плех за печење
Жичани шини - држачи за плех
Сигурносен систем
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Механичко заклучување на вратата
Динамичко ладење на фурната - ДЦС+
Чистење
Чистење со Aqua Clean Функција
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Технички карактеристики
Моќност на инфра грејачот: 2600 W
Приклучна моќ(V): 230 V
Потрошувачка на енергија: 0,87 kWh
Потрошувачка на енергија: 0,79 kWh
Приклучна моќ: 3300 W
Конвенционална: 51,5 мин.
Мултифункционална рерна: 49,3 мин.
Максимална површина на тавата за готвење: 1316 cm²
Бучност: 47 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 59,7 × 59,5 × 56,5 cm
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56-56,8 × 59-60 × 55 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот: 36,2 кг
EAN Код: 3838942950261

Бучност 47 dB(A)
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи