GORENJE BO71ORAX

19.750,00 ден.   Спореди

Рерна
Рерна
Мултифункционална рерна - 65 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 19.750,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рерна
Рерна
Мултифункционална рерна - 65 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Стаклена контролна плоча Ергономски копчиња и рачка push pull копчиња Едноставно деллива врата на рерната EcoClean емајл во внатрешноста на рерната
Рамна површина на вратата од рерната
Тип на управување: Механичко управување
Употреблив волумен на рерната: 65 Литри
Вариабилен грил
конвенционално греење - горен и долен грејач, Греење со вентилатор, вентилатор, Долен грејач и вентилатор, Долен грејач, тркалезен грејач и вентилатор, Мал инфра грејач, Инфра греач - голем, Инфа греач и вентилатор - голем, Самочистење со вода
Вертикална вентилација
Боја на рачката: Металик сребрена
Опрема
Решетка
Длабока емајлирана тава
плитки плехови
Иноксен филтер за маснотии
Жичани шини - држачи за плех
Сигурносен систем
Двојно застаклена врата на рерната (cool door, T<85⁰C)
Механичко заклучување на вратата
Динамичко ладење на фурната:: Динамичко ладење на фурната - ДЦС+
Чистење
Чистење со Aqua Clean Функција
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Технички особини/Димензии
Приклучна моќ(V): 230 V
Потрошувачка на енергија: 0,87 kWh
Потрошувачка на енергија: 0,79 kWh
Приклучна моќ: 3300 W max
Конвенционална: 51,5 мин.
Мултифункционална рерна: 46,5 мин.
Максимална површина на тавата за готвење: 1316 cm²
Бучност: 46 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 59,7 × 59,5 × 56,5 cm
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56-56,8 × 59-60 × 55 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот: 37,6 кг
EAN Код: 3838942525483

Бучност 47 dB(A)
Тип на апаратот Вграден
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи