GORENJE BO647A30XG

21.650,00 ден.   Спореди

Advanced линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
IconTouch
Електронско управување
Мултифункционална рерна - 67 Литри Најголема употреблив...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 21.650,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Advanced линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
IconTouch
Електронско управување
Мултифункционална рерна - 67 Литри Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Челна плоча од стакло и инокс Ергономски копчиња и рачка Осветлени push pull копчиња
Дизајн: Боја - Инокс
Рамна површина на вратата од рерната
Употреблив волумен на рерната: 67 Литри
Горен инфра грејач на преклоп
Осветлување
GentleClose меко затворање на вратата
Боја на рачката: Боја - Инокс
Опрема
Осветлени копчиња
Облик на копчињата: Eргономски копчиња
Решетка
Длабока емајлирана тава
Плиток плех за печење
Телескопски водилки на 2 нивоа
Сигурносен систем
Тројно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CoolDoor)
Динамичко ладење на фурната ДЦС+
Чистење
Каталитичко чистење - CataClean
Каталитички филтер за вентилаторот
Горен инфра грејач на преклоп
Технички карактеристики
Моќност на инфра грејачот: 2700 W
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Потрошувачка на енергија: 0,92 kWh
Потрошувачка на енергија: 0,85 kWh
Конвенционална: 51,5 мин.
Мултифункционална рерна: 49,3 мин.
Приклучен кабел
Максимална површина на тавата за готвење: 1316 cm²
Бучност: 47 dB(A)re 1 pW
Димензии (Ш x В x Д): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56-56,8 × 58,3-60 × 55 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот: 38,1 кг
Вградна шема:
Приклучна моќ: 3300 W
EAN Код: 3838942010941
Вградна шема:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи