GORENJE BO613E01XK

11.590,00 ден.   Спореди

Essential линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
Механичко управување
Конвенционална рерна - 68 Литри
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 11.590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Essential линија
SilverMatte
Рерна
Максимална температура на рерната: 275 °C
Механичко управување
Конвенционална рерна - 68 Литри
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб Иноксна предна плоча Ергономски копчиња и рачка
Дизајн: Боја - Инокс
Употреблив волумен на рерната: 68 Литри
Осветлување
Класична шарка на вратата
Боја на рачката: Боја - Инокс
Опрема
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Решетка
Длабока емајлирана тава
Вдлабнати водилки за тави
Сигурносен систем
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Динамичко ладење на фурната - DC
Технички карактеристики
Моќност на инфра грејачот: 2700 W
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Потрошувачка на енергија: 0,88 kWh
Конвенционална: 51,5 мин.
Приклучен кабел
Бучност: 43 dB(A)re 1 pW
Димензии (Ш x В x Д): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Димензии на вградниот простор (Ш / В / Д) (мин-макс): 56-56,8 × 58,3-60 × 55 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,5 × 69,1 × 68 cm
Бруто тежина на апаратот: 42,3 кг
Вградна шема:
Приклучна моќ: 2700 W
EAN Код: 3838942011092
Вградна шема:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи