GORENJE BO-72SY2B

19.299,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А-20% МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ ECO CLEAN EMAJL КАПАЦИТЕТ 65Л ТЕМПЕРАТУРА НА РЕРНА 275C GENTLE CLOSE МЕКО ЗАТВАРАЊЕ НА ВРАТАТА AQUACLEAN ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59,7/59,5/56,5 Стандард...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 19.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А-20% МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ ECO CLEAN EMAJL КАПАЦИТЕТ 65Л ТЕМПЕРАТУРА НА РЕРНА 275C GENTLE CLOSE МЕКО ЗАТВАРАЊЕ НА ВРАТАТА AQUACLEAN ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59,7/59,5/56,5 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи