Gorenje BO 7120 AX

Gorenje BO 7120 AX

15.590,00 ден.   Спореди

Gorenje BO 7120 AX, Вградна Фурна, Inox, Push pull копчиња, Мултифункционална рерна - 65 Литри, push pull копчиња, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, конвенционално греење - горен и долен греј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje BO 7120 AX, Вградна Фурна, Inox, Push pull копчиња, Мултифункционална рерна - 65 Литри, push pull копчиња, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, конвенционално греење - горен и долен грејач, Мал инфра грејач, Самочистење со вода, Вариабилен грил, вентилатор, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната (cool door, T<85C), Енаргетска класа А, Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка