GORENJE BO 7120 AX OWEN BUILT IN

GORENJE BO 7120 AX OWEN BUILT IN

15.599,00 ден.   Спореди

ВГРАДНА ФУРНА КАПАЦИТЕТ - 60Л. МЕХАНИЧКИ КОНТРОЛИ AQUA CLEAN - ФУНКЦИЈА КАТАЛИТСКИ ФИЛТЕР ЗА ВЕНТИЛАТОР ECO CLEAN EMAIL ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА : А ИНФРА - ГРЕАЧ COOL DOOR - TРОСЛОЈНО СТАКЛО НА ВРАТА ДИМЕНЗИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДНА ФУРНА КАПАЦИТЕТ - 60Л. МЕХАНИЧКИ КОНТРОЛИ AQUA CLEAN - ФУНКЦИЈА КАТАЛИТСКИ ФИЛТЕР ЗА ВЕНТИЛАТОР ECO CLEAN EMAIL ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА : А ИНФРА - ГРЕАЧ COOL DOOR - TРОСЛОЈНО СТАКЛО НА ВРАТА ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д) - 59,7 Х 59,5 Х 56,5 CM Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи